Usługi z wykorzystaniem Sztucznej Inteligencji

Czy w Twojej firmie potrzebujesz...

  • Automatycznej analizy tekstu?
  • Detekcji wad produktów i kontroli jakości na podstawie obrazu?
  • Dokładnej segmentacji klientów i jej zrozumienia?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie...

Doradztwo, Szkolenia, Wdrożenia

Zastosujemy algorytmy Sztucznej Inteligencji do automatycznej analizy tekstu, obrazu, czy też danych o klientach. Do analizy procesów dodamy algorytmy prognozowania. Pomożemy Ci przełożyć to wszysto na zrozumiały język biznesowy, abyś mógł podejmować lepsze decyzje.

W pracy wykorzystujemy algorytmy zaawansowanej analityki oraz modele ekonometryczne. Dbamy o spójność słowników biznesowych i technicznych. Wykorzystujemy m.in. przetwarzanie języka naturalnego (NLP), przetwarzanie obrazu, Process Mining oraz szereg innych algorytmów uczenia maszynowego, w tym głębokiego uczenia. Ale jeśli do wykonania zadania wystarczy prosty model liniowy, to tam się zatrzymamy.

Przykłady zrealizowanych projektów

Rozwój narzędzia realizującego analizy procesów biznesowych

Wyzwanie: Potrzeba narzędzia do wizualizacji oraz mierzenia KPI procesów biznesowych

Rozwiązanie:Przygotowaliśmy narzędzia do analizy procesów z zestawem funkcjonalności do przetwarzania, analizy oraz wizualizacji danych. Rozwiązanie oparte było o logi systemowe i dane o użytkownikach. W ramach narzędzia programowaliśmy również funkcjonalność klasyfikacji i prognozowania wykonania procesów z wykorzystaniem algorytmów maszynowego uczenia.

Efekt: Zbudowane narzędzie pozwoliło na łatwą wizualizację procesów biznesowych oraz ich KPI. Dawało też możliwość analizy wzajemnej współpracy działów oraz pojedynczych pracowników

Automatyzacja tłumaczeń kwestionariuszy dla międzynarodowej firmy badawczej

Wyzwanie: Tłumaczenie kwestionariuszy na wiele języków generuje koszty.

Rozwiązanie: Zaprogramowaliśmy narzędzie do automatycznego łączenia i zarządzania kwestionariuszami już przetłumaczonymi. Wykorzystaliśmy dystans Levenshteina w celu osiągnięcia odporności na drobne różnice w tekście.

Efekt: Redukcja kosztów o 70%

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Photos by Marvin Meyer, Romain Vignes on Unsplash

MATERIAŁY

USŁUGI